Koncert charytatywny na rzecz Przylądka

Serdecznie zapraszamy na Koncert charytatywny na rzecz Szkoły Przylądek.
Dla Dzieci z autyzmem uczących się w Przylądku zagra, zatańczy i zaśpiewa Zespół Pieśni
i Tańca Politechniki Warszawskiej.
Koncert odbędzie się 22 kwietnia 2017, godz. 17:00 w Ośrodku Kultury „Arsus” w Ursusie, ul. Traktorzystów 14

Wszyscy Przyjaciele, Życzliwi, Ludzie o Otwartych Sercach, którzy chcieliby wspomóc Szkołę w ramach Koncertu mogą wesprzeć ją darowizną-ciegiełką i obejrzeć radosne, energetyczne przedstawienie, dzięki któremu Szkoła będzie mogła się rozwijać i tworzyć wspaniałe programy dla swoich Uczniów.
Informacje w sekretariacie Szkoły- tel.: 22 720 11 24

3 AUKCJA CHARYTATYWNA DLA PRZYLĄDKA

Zapraszamy na 3 Aukcję Charytatywną dla Przylądka, która odbędzie się w niedzielę 13 listopada 2016 r. o godz. 17.00 w siedzibie Galerii Xanadu na Hożej 51. Po raz kolejny będzie można wylicytować obrazy znanych twórców, zatem Koneserzy i Przyjaciele Szkoły będą mieli przyjemność obcowania z mistrzami stylu, a na dodatek mogą pomóc naszym podopiecznym. Dochód z aukcji przeznaczony zostanie na potrzeby naszych uczniów. Marzy nam się plac zabaw dla Nich, ale marzeń oraz spraw pilnych jest znacznie więcej.

Zapraszamy do wzięcia udziału w aukcji i zapewniamy, że będą to świetnie zainwestowane fundusze. Katalog dzieł przeznaczonych na aukcję można oglądać na facebooku Galerii Xanadu > 

Pomagamy Szkole „Przylądek” z Pruszkowa

28 grudnia ubiegłego roku wsparliśmy Niepubliczną Szkołę Podstawową – Przylądek z Pruszkowa, zajmującą się dziećmi z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Łączna wartość środków przekazanych szkole wyniosła 26 tysięcy złotych, a pieniądze te pochodziły bezpośrednio od darczyńców (20 tys. zł) oraz z przekazanych nam 1% odpisów podatkowych  zadeklarowanych przez darczyńców w ich rozliczeniach rocznych (6 tys. zł.).

Szczególnie cenna jest ta druga część zebranej kwoty, gdyż pokazuje realną siłę 1 procenta Państwa podatków. Wszystkim darczyńcom, tym którzy pomagali dotychczas lub zamierzają to dopiero zrobić, w imieniu uczniów „Przylądka” (oraz ich Rodziców) gorąco dziękujemy.